Dotaz

Dobrý den. Mám dvojí informace a chtěl bych vědět jak to je. Posílám štítek tachografu. Mám za to,že se jedná o verzi 1 tak od 18.8.25 bych měl zůstat v domovině. Šéf tvrdí,že do konce 2025 můžu ven... Jak to je? Děkuji za odpověď. Michal